Wydarzenia nadchodzące

• Kursy, seminaria, egzaminy

• Muzeum Energetyki w Łaziskach

21-22 września  2019 r . Rajd Kół Terenowych

2 października 2019 r.  Impreza kulturalna dla czlonkow Klubu Seniora z okazji 100-lecia OZW SEP
  „Korzenie OZW SEP” . W programie zwiedzenie Pałacu Schoena i Egzotarium w Sosnowcu.
 ZAPROSZENIE               Zgłoszenia przyjmuje Biuro OZW SEP

7 października 2019 r.-   Wernisaż wystawy „Elektryczna dusza”  – Galeria KOREZ    afisz

14 października 2019 r. -Zebranie Zarządu OZW SEP w Tauron Wytwarzanie S.A
                                      Oddzial Elektrownia Jaworzno III

24 października 2019 r. - Posiedzenie Komitetu Honorowego Obchodów 100-lecia OZW SEP
Willa Goldsteinów w Katowicach

28 października 2019 r.- Posiedzenie  VII Seminarium Historyczne poświęcone postaci Taadeusza Świderskiego. Dom Technika NOT Sala prezydialna OZW SEP. godz. 12:00.      Bliższe informacje wkrótce.

4 listopada 2019 r. - Finisaż wystawy „Elektryczna dusza” – Galeria KOREZ
                             Jubileuszowy Wieczór Pieśni Patriotycznych –  Galeria KOREZ

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

10 – 13 września 2019, godz. 9:00 - 18.00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek.
Odział Zagłębia Węglowego będzie reprezentowany  na stoisku Instytutu  EMAG.

Afisz Targi Lumen

ENERGETAB' - 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie 17-19 września 2019 r.

Od 17 do 18 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 19 września w godz. od 9:00 do 15:00.
WSTĘP WOLNY !        www.energetab.pl

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:

• przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

Zapraszamy na kursy przygotowawcze do egzaminów:

1.  Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego z zakresu G-1 (bez prac kontrolno-pomiarowych) w terminie 23 - 25 września 2019r.

2. Jednodniowe szkolenie przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego (bez prac kontrolno-pomiarowych) w dniu 19 września 2019r.

Pozostałe terminy: tutaj

Zapraszamy na egzaminy kwalifikacyjne:

Zapraszamy na najbliższy termin egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie G-1
w dniu 12 września 2019 r. o godz. 14:30

Zapraszamy na szkolenia seminaryjne: szczegóły tutaj

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza:

14 września Fizyczne Fascynacje: „Elektryczność na co dzień” na pokazie z serii prąd dowiesz się czym jest zjawisko prądu elektrycznego. Będziesz mógł się przekonać jakie są możliwości pozyskiwania energii elektrycznej - być może w technologii „jutra”. Z pewnością wspomnimy o takich specjalistach i osobistościach jak: Faraday, Volt, Amper, Ohm. Zajrzymy do elektrycznych urządzeń domowego użytku.

Naukowa zabawa dla całej rodziny:)

W cenie biletów (15 zł od osoby, bezpłatnie do 6 roku): 11:00 - 12:00 pokazy w cenie od 10:00 - 13:00 zwiedzanie muzeum z przewodnikiem.

Szczegóły na: www.muzeumenergetyki.pl i na fb

Jolanta Pietryja-Smolorz